Lista beneficjentów 

(22) 569 99 99

Lp.

Nazwisko i Imię

Dyscyplina

Klub

1 Śmiłowski Paweł Badminton UKS Hubal Białystok
2 Świerczyńska Magdalena Badminton UKS Baranowo
3 Mitoraj Kinga Biathlon BKS Kościelisko
4 Żuk Kamila Biathlon MKS Duszniki Zdrój
5 Borowska Anna Judo KS Kejza Team
6 Kowalczyk Julia Judo KS Polonia Rybnik
7 Kuczera Piotr Judo KS Kejza Team
8 Ozimek Jakub Judo AZS AWF Warszawa
9 Pacut Beata Judo GKS Czarni Bytom
10 Brzeziński Jakub Kajakarstwo-slalom AZS AWF Krakow
11 Sandera Wiktor Kajakarstwo-slalom Start Nowy Sącz
12 Sztuba Kacper Kajakarstwo-slalom AZS AWF Krakow
13 Zwolińska Klaudia Kajakarstwo-slalom KS Start Nowy Sącz
14 Bródka Jakub Kajakarstwo-sprint KS Warta Poznań
15 Dziurla Dawid Kajakarstwo-sprint KS Warta Poznań
16 Hołdak Marcel Kajakarstwo-sprint KKS Nowa Sól
17 Iskrzycka Justyna Kajakarstwo-sprint AZS AWF Katowice
18 Kaczmarek Paweł Kajakarstwo-sprint AZS AWF Gorzów Wlkp.
19 Kitewski Aleksander Kajakarstwo-sprint Zawisza Bydgoszcz
20 Korsak Przemysław Kajakarstwo-sprint G'Power Gorzów Wlkp.
21 Kowalski Patryk Kajakarstwo-sprint Orzeł Wałcz
22 Lis Julia Kajakarstwo-sprint ASZ AWF Poznań
23 Paszek Paulina Kajakarstwo-sprint AZS AWF Katowice
24 Puławska Anna Kajakarstwo-sprint AZS AWF Gorzów Wlkp.
25 Śliwiński Arsen Kajakarstwo-sprint WKK Warszawa
26 Wojdak Wojciech Pływanie BOSiR Brzesko
27 Włodarczyk Dominika Kajakarstwo-sprint Zawisza Bydgoszcz
28 Czubak Dawid Kolarstwo Voster Uniwheels Team
29 Kaczkowska Justyna Kolarstwo UKKS Imielin Team
30 Krawczyk Szymon Kolarstwo KTK Kalisz
31 Pikulik Daria Kolarstwo BCM Nowatex Ziemia Darłowska
32 Płosaj Nikol Kolarstwo UKS Limaro Kórnik
33 Rajkowski Patryk Kolarstwo UKS Limaro Kórnik
34 Różyńska Nikola Kolarstwo Stal Grudziądz
35 Rudyk Mateusz Kolarstwo Stal Grudziądz
36 Sajnok Szymon Kolarstwo Attaque Team Gusto
37 Skalniak Agnieszka Kolarstwo Asana Women`s Team
38 Staniszewski Daniel Kolarstwo Verva Active Jet Team
39 Andrejczyk Maria Lekka atletyka LUKS Hańcza Suwałki
40 Bukowiecki Konrad Lekka atletyka PKS Gwardia Szczytno
41 Dobek Patryk Lekka atletyka SKLA Sopot
42 Ennaoui Sofia Lekka atletyka LKS Lubusz Słubice
43 Janowicz Adrianna Lekka atletyka MKS Baszta Szamotuły
44 Kopron Malwina Lekka atletyka AZS UMCS Lublin
45 Maruszewska Klaudia Lekka atletyka LKS Jantar Ustka
46 Mazur Szymon Lekka atletyka MKS MOS Płomień Sosnowiec
47 Mrzygłód Cyprian Lekka atletyka AZS AWF IS Gdańsk
48 Oleszczuk Kacper Lekka atletyka KS Polonia Pasłęk
49 Siciarz Klaudia Lekka atletyka AZS Kraków
50 Smosarski Dominik Lekka atletyka PKS Gwardia Szczytno
51 Stachnik Oskar Lekka atletyka ULKS Uczniak Szprotawa
52 Stój Bartłomiej Lekka atletyka AZS KU Politechniki Opolskiej
53 Swoboda Ewa Lekka atletyka UKS Czwórka Żory
54 Zyzańska Sylwia Łucznictwo LKS Łucznik Żywiec
55 Kaliszek Natalia Łyżwiarstwo figurowe MKS Axel Toruń
56 Czyszczoń Magdalena Łyżwiarstwo szybkie AZS AWF Katowice
57 Maliszewska Natalia Łyżwiarstwo szybkie Juvenia Białystok
58 Ziomek Kaja Łyżwiarstwo szybkie Cuprum Lubin
59 Bury Dominik Narciastwo klasyczne MKS Istebna
60 Wąsek Paweł Narciastwo klasyczne WSS Wisła
61 Dominiak Natalia Pięciobój nowoczesny ZKS Drzonków
62 Kusto Rafał Pływanie Orkan Lubań
63 Skierka Jakub Pływanie UKS Trops Kartuzy
64 Stokowski Kacper Pływanie UKS G8 Bielany W-wa
65 Sztandera Dominika Pływanie MKS Juvenia Wrocław
66 Świtkowski Jan Pływanie AZS UMCS Lublin
67 Karolak Magdalena Podnoszenie ciężarów KKS Włókniarz Konstantynów
68 Chmielewski Wojciech Saneczkarstwo lodowe MKS Karkonosze
69 Skrzek Kaja Skoki do wody Stal Rzeszów
70 Breś Klaudia Strzelectwo sportowe Zawisza Bydgoszcz
71 Tomala Joanna Strzelectwo sportowe Flota Gdynia
72 Bielec Maciej Szermierka Szpada Wrocław
73 Chrzanowska Julia Szermierka KU AZS UAM Poznań
74 Chrzanowska Marika Szermierka KU AZS UAM Poznań
75 Rządkowski Andrzej Szermierka KS Wrocławianie
76 Walczyk Julia Szermierka KU AZS UAM Poznań
77 Zamachowska Aleksandra Szermierka KKS Kraków
78 Adamkiewicz Patrycja Taekwondo AZS AWF Warszawa
79 Hołubowicz Karol Taekwondo AZS AWF Warszawa
80 Kowalczuk Aleksandra Taekwondo AZS OŚ Poznań
81 Robak Karol Taekwondo AZS OŚ Poznań
82 Bugajska Sara Wioślarstwo AZS-AWF Kraków
83 Dominiczak Jakub Wioślarstwo LOTTO Bydgostia
84 Grzella Paulina Wioślarstwo BKW Bydgoszcz
85 Kraska Mateusz Wioślarstwo Zawisza Bydgoszcz
86 Lemańczuk Krystyna Wioślarstwo AZS AWF Warszawa
87 Pawłowski Marcin Wioślarstwo LOTTO Bydgostia
88 Przekopski Patryk Wioślarstwo AZS UMK Energa Toruń
89 Wierzbowska Maria Wioślarstwo AZS AWF Kraków
90 Mateusz Biskup Wioślarstwo AZS AWFiS Gdańsk
91 Zillmann Katarzyna Wioślarstwo AZS UMK Energa Toruń
92 Bernatek Mateusz Zapasy AKS Piotrków Tryb.
93 Ciunek Ewelina Zapasy Orzeł Namysłow
94 Kościółek Kamil Zapasy Stal Rzeszów
95 Kurniczak Gerard Zapasy KS Sobieski Poznań
96 Mądrowska Katarzyna Zapasy Feniks Pesta Stargard
97 Ołenczyn Patryk Zapasy Dąb Brzeźnica
98 Pacurkowski Roman Zapasy AZS AWF Warszawa
99 Sadowik Krzysztof Zapasy Śląsk Milicz
100 Szynkowska Dominika Zapasy WLKS Siedlce
101 Węgrzycki-Szymczyk Natan Wioślarstwo AZS AWF Warszawa
102 Czaja Dominik Wioślarstwo AZS AWF Warszawa
103 Witek Marcelina LA KS Polanik Piotrków Tryb.
104 Rozmys Michał LA UKS Barnim Goleniów
105 Kardasz Klaudia LA KS Podlasie Białystok
106 Andrzejczak Jakub LA MKS Aleksandrów Łódzki
107 Zimny Tymoteusz LA MKS Baszta Szamotuły
108 Gaworska Aleksandra LA AZS AWF Kraków
109 Galant Martyna LA OŚ AZS Poznań
110 Zabawska Daria LA KS Podlasie Białystok
111 Wójcik Elżbieta Boks Róża Karlino
112 Swatowska Martyna Szermierka AZS AWF Katowice
113 Rutz Barbara Szermierka Szpada Wrocław
114 Kolańczyk Wojciech Szermierka UKS PGK Śrem Mróz
115 Wiśniewska Helena Kajakarstwo Zawisza Bydgoszcz
116 Wólczyńska Aleksandra Zapasy Suples Kraśnik
117 Walerzak Agata Zapasy Unia Racibórz
118 Juraszek Paweł Pływanie MKS Dzierżoniów
119 Ławrynowicz Daniel Pięciobój nowocz. ST"PP Legia" Warszawa
120 Modrzyński Bartosz Wioślarstwo BTW Bydgoszcz
121 Michałkiewicz Olga Wioślarstwo AZS AWF Gorzów Wlkp.
122 Wieliczko Marta Wioślarstwo Wisła Grudziądz
123 Borowska Dorota Kajakarstwo NOSiR Nowy Dwór Maz.
124 Kwaśna Magdalena Żeglarstwo CHKŻ Chojnice
125 Wójcik Andżelika Łyżwiarstwo AZS AWF Katowice
126 Kwiatkowski Oskar Snowboard AZS Zakopane
127 Adamus Bartłomiej Podnoszenie Ciężarów LKS Opocznianka Opoczno
128 Dąbczyńska Wiktoria Badminton Orlicz Suchedniów
129 Goszczyńska Aleksandra Badminton UKSB Milenium Warszawa
130 Marczykowska Natalia Boks RKB Boxing Radom
131 Kozłowski Rafał Judo AZS -AWF Wrocław
132 Cyrulewska Klaudia Kajakarstwo Energetyk Poznań
133 Tracz Wojciech Kajakarstwo KS Posnania Poznań
134 Weckwert Filip Kajakarstwo LKK Hubertus Biały Bór
135 Grabowski Bartosz Kajakarstwo Włókniarz Chełmża
136 Zezula Norman Kajakarstwo Piast Człuchów
137 Ostrowska Sandra Kajakarstwo UKS Motława Gdańsk
138 Klatt Martyna Kajakarstwo KSE Energetyk Poznań
139 Banaszczyk Dorota Karate WKF Olimp Łódź
140 Maciejuk Filip Kolarstwo KS Pogoń Mostostal Puławy
141 Łączkowski Cezary Kolarstwo UKS Copernicus Toruń
142 Rudyk Bartosz Kolarstwo Stal Grudziądz
143 Pikulik Wiktoria Kolarstwo BCM Nowatex Ziemia Darłowska
144 Rochna Daniel Kolarstwo UKS Copernicus Toruń
145 Prokopyszyn Filip Kolarstwo Trasa Zielona Góra
146 Jaskulska Marta Kolarstwo BCM Nowatex Ziemia Darłowska
147 Kowal Łukasz Kolarstwo KKS Gostyń
148 Dąbrowska Martyna LA UKS Białystok
149 Wyciszkiewicz Patrycja LA OŚ AZS Poznań
150 Przybyła Kamila LA CWZS Zawisza Bydgoszcz
151 Niedbała Anna LA WKS Wawel Kraków
152 Sułek Adrianna LA CWZS Zawisza Bydgoszcz
153 Kobielski Norbert LA MKS Aleksandrów
154 Urban Karolina LA SKLA Sopot
155 Baran Patryk LA MKS Sambor Tczew
156 Bosiek Karolina Łyżwiarstwo szybkie KS Pilica Tomaszów Mazowiecki
157 Michalski Piotr Łyżwiarstwo szybkie SKŁ Górnik Sanok
158 Wielgat Adrian Łyżwiarstwo szybkie Orzeł Elbląg
159 Piszczorowicz Bartosz Pływanie UKS G-8 Bielany
160 Kraska Jakub Pływanie KU PŁ Łódź
161 Hallmann Weronika Pływanie AZS AWF Warszawa
162 Ostrowski Karol Pływanie MKP Szczecin
163 Książek Jakub Pływanie MKP Szczecin
164 Kowalewski Jakub Saneczkarstwo KS Śnieżka Karpacz
165 Wolny Jakub Skoki narciarskie Klimczok
166 Pilch Tomasz Skoki narciarskie WSS Wisła
167 Tomczak Renata Szermierka IKS Leszno
168 Żurawska Beata Szermierka KS Wrocławianie
169 Majchrzak Kamil Tenis ziemny  
170 Fręch Magdalena Tenis ziemny Akademia Tenisowa Łódź
171 Barański Fabian Wioślarstwo WTW Włocławek
172 Brylewski Jakub Zapasy Ceramik Krotoszyn
173 Kośla Beata Zapasy Suples Kraśnik
174 Melzacka Aleksandra Żeglarstwo YKP Gdynia
175 Gołębiowska Wiktoria Żeglarstwo SSW Iława
176 Tomasz Moździerski Kajakarstwo OTK Opole
177 Rafał Mikołajczyk Kolarstwo Start Wrocław
178 Rafał Szumiec Kolarstwo Veloaktiv Kraków
179 Aleksander Kossakowski Lekka Atletyka Start Radom
180 Jagoda Kibil Lekka Atletyka Start Radom
181 Joanna Mazur Lekka Atletyka Start Tarnów
182 Karolina Kucharczyk Lekka Atletyka IKS Leszno
183 Łukasz Czarnecki Lekka Atletyka Start Gorzów Wkp.
184 Maciej Lepiato Lekka Atletyka Start Gorzów Wkp.
185 Michał Kotkowski Lekka Atletyka Start Poznań
186 Adam Dudka Łucznictwo Start Lublin
187 Zuzanna Karpiel Narciarstwo Alpesjkie Start Bielsko-Biała
188 Maja Bartusz Parabadminton LUKS Victoria Domecko
189 Aleksandra Ochtera Pływanie Start Koszalin
190 Dawid Tomczyk Pływanie IKS AWF Warszawa
191 Kamil Rzetelski Pływanie Start Wrocław
192 Michał Golus Pływanie Wodnik Radom
193 Monika Belczewska Pływanie Start Gdzańsk
194 Oliwia Jabłońska Pływanie Start Wrocław
195 Paulina Wożniak Pływanie Start Szczecin
196 Sławomir Szymański Podnoszenie Ciężarów Start Wrocław
197 Kacper Pierzyński Strzelectwo Sportowe Start Gorzów
198 Norbert Całka Szermierka na Wózkach IKS AWF Warszawa
199 Zbigniew Wyganowski Szermierka na Wózkach IKS AWF Warszawa
200 Dajana Jastrzębska Tenis Stołowy Start Katowice