Lista beneficjentów 
lp. Nazwisko Imie Sport Typ sportu
1 Cybulski Robert Badminton Sporty olimpijskie
2 Dąbczyńska Wiktoria Badminton Sporty olimpijskie
3 Goszczyńska Aleksandra Badminton Sporty olimpijskie
4 Śmiłowski Paweł Badminton Sporty olimpijskie
5 Świerczyńska Magdalena Badminton Sporty olimpijskie
6 Jakieła Joanna Biathlon Sporty olimpijskie
7 Żuk Kamila Biathlon Sporty olimpijskie
8 Góralska Anna Boks Sporty olimpijskie
9 Marczykowska Natalia Boks Sporty olimpijskie
10 Wójcik Elżbieta Boks Sporty olimpijskie
11 Węglarz Dawid Gimnastyka Sporty olimpijskie
12 Borowska Anna Judo Sporty olimpijskie
13 Kaleta Aleksandra Judo Sporty olimpijskie
14 Kowalczyk Julia Judo Sporty olimpijskie
15 Kozłowski Rafał Judo Sporty olimpijskie
16 Lysenko Oleksii Judo Sporty olimpijskie
17 Pacut Beata Judo Sporty olimpijskie
18 Szymańska Angelika Judo Sporty olimpijskie
19 Borowska Dorota Kajakarstwo Sporty olimpijskie
20 Brzeziński Jakub Kajakarstwo Sporty olimpijskie
21 Cyrulewska Klaudia Kajakarstwo Sporty olimpijskie
22 Grabowski Bartosz Kajakarstwo Sporty olimpijskie
23 Iskrzycka Justyna Kajakarstwo Sporty olimpijskie
24 Kaczmarek Paweł Kajakarstwo Sporty olimpijskie
25 Kitewski Aleksander Kajakarstwo Sporty olimpijskie
26 Klatt Martyna Kajakarstwo Sporty olimpijskie
27 Kołodziejczyk Katarzyna Kajakarstwo Sporty olimpijskie
28 Korsak Przemysław Kajakarstwo Sporty olimpijskie
29 Nowak Przemysław Kajakarstwo Sporty olimpijskie
30 Olszewska Julia Kajakarstwo Sporty olimpijskie
31 Ostrowska Sandra Kajakarstwo Sporty olimpijskie
32 Paszek Paulina Kajakarstwo Sporty olimpijskie
33 Puławska Anna Kajakarstwo Sporty olimpijskie
34 Puławska Małgorzata Kajakarstwo Sporty olimpijskie
35 Szczerbińska Sylwia Kajakarstwo Sporty olimpijskie
36 Szperkiewicz Katarzyna Kajakarstwo Sporty olimpijskie
37 Sztuba Kacper Kajakarstwo Sporty olimpijskie
38 Śliwiński Arsen Kajakarstwo Sporty olimpijskie
39 Tracz Wojciech Kajakarstwo Sporty olimpijskie
40 Weckwert Filip Kajakarstwo Sporty olimpijskie
41 Wiśniewska Helena Kajakarstwo Sporty olimpijskie
42 Zezula Norman Kajakarstwo Sporty olimpijskie
43 Zwolińska Klaudia Kajakarstwo Sporty olimpijskie
44 Banaszczyk Dorota Karate olimpijskie Sporty olimpijskie
45 Czubak Dawid Kolarstwo Sporty olimpijskie
46 Filipczak Oskar Kolarstwo Sporty olimpijskie
47 Gałka Michał Kolarstwo Sporty olimpijskie
48 Jagodzińska Julita Kolarstwo Sporty olimpijskie
49 Jaskulska Marta Kolarstwo Sporty olimpijskie
50 Kaczkowska Justyna Kolarstwo Sporty olimpijskie
51 Karwacka Marlena Kolarstwo Sporty olimpijskie
52 Krawczyk Szymon Kolarstwo Sporty olimpijskie
53 Kucharski Bartosz Kolarstwo Sporty olimpijskie
54 Łączkowski Cezary Kolarstwo Sporty olimpijskie
55 Maciejuk Filip Kolarstwo Sporty olimpijskie
56 Miłek Mateusz Kolarstwo Sporty olimpijskie
57 Papierski Damian Kolarstwo Sporty olimpijskie
58 Petri Paulina Kolarstwo Sporty olimpijskie
59 Pikulik Daria Kolarstwo Sporty olimpijskie
60 Pikulik Wiktoria Kolarstwo Sporty olimpijskie
61 Płosaj Nikol Kolarstwo Sporty olimpijskie
62 Prokopyszyn Filip Kolarstwo Sporty olimpijskie
63 Rajkowski Patryk Kolarstwo Sporty olimpijskie
64 Richter Wiktor Kolarstwo Sporty olimpijskie
65 Sajnok Szymon Kolarstwo Sporty olimpijskie
66 Seremak Nikola Kolarstwo Sporty olimpijskie
67 Sibiak Nikola Kolarstwo Sporty olimpijskie
68 Skalniak Agnieszka Kolarstwo Sporty olimpijskie
69 Staniszewski Daniel Kolarstwo Sporty olimpijskie
70 Sztrauch Mateusz Kolarstwo Sporty olimpijskie
71 Tołomanow Aleksandra Kolarstwo Sporty olimpijskie
72 Walkowiak Kacper Kolarstwo Sporty olimpijskie
73 Rudyk Bartosz Kolarstwo Sporty olimpijskie
74 Andrzejczak Jakub Lekka atletyka Sporty olimpijskie
75 Baran Patryk Lekka atletyka Sporty olimpijskie
76 Borkowski Mateusz Lekka atletyka Sporty olimpijskie
77 Bukowiecki Konrad Lekka atletyka Sporty olimpijskie
78 Dobek Patryk Lekka atletyka Sporty olimpijskie
79 Galant Martyna Lekka atletyka Sporty olimpijskie
80 Kaczmarek Natalia Lekka atletyka Sporty olimpijskie
81 Kardasz Klaudia Lekka atletyka Sporty olimpijskie
82 Kobielski Norbert Lekka atletyka Sporty olimpijskie
83 Kotwiła Martyna Lekka atletyka Sporty olimpijskie
84 Kowaluk Dariusz Lekka atletyka Sporty olimpijskie
85 Marok Wojciech Lekka atletyka Sporty olimpijskie
86 Mazur Szymon Lekka atletyka Sporty olimpijskie
87 Mrzygłód Cyprian Lekka atletyka Sporty olimpijskie
88 Niedziałek Olga Lekka atletyka Sporty olimpijskie
89 Niedziałek Łukasz Lekka atletyka Sporty olimpijskie
90 Przybyła Kamila Lekka atletyka Sporty olimpijskie
91 Rozmys Michał Lekka atletyka Sporty olimpijskie
92 Rzeźniczak Mateusz Lekka atletyka Sporty olimpijskie
93 Sierocki Michał Lekka atletyka Sporty olimpijskie
94 Skrzyszowska Pia Lekka atletyka Sporty olimpijskie
95 Stachnik Oskar Lekka atletyka Sporty olimpijskie
96 Stefanowicz Magdalena Lekka atletyka Sporty olimpijskie
97 Stój Bartłomiej Lekka atletyka Sporty olimpijskie
98 Sułek Adrianna Lekka atletyka Sporty olimpijskie
99 Urban Karolina Lekka atletyka Sporty olimpijskie
100 Witek Marcelina Lekka atletyka Sporty olimpijskie
101 Wosztyl Natalia Lekka atletyka Sporty olimpijskie
102 Zabawska Daria Lekka atletyka Sporty olimpijskie
103 Zimny Tymoteusz Lekka atletyka Sporty olimpijskie
104 Zyzańska Sylwia Łucznictwo Sporty olimpijskie
105 Kaliszek Natalia Łyżwiarstwo figurowe Sporty olimpijskie
106 Kurakowa Ekaterina Łyżwiarstwo figurowe Sporty olimpijskie
107 Bosiek Karolina Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
108 Czyszczoń Magdalena Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
109 Gąsecka Karolina Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
110 Jabrzyk Natalia Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
111 Maliszewska Natalia Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
112 Michalski Piotr Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
113 Warakomska Magdalena Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
114 Wielgat Adrian Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
115 Wójcik Andżelika Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
116 Ziomek Kaja Łyżwiarstwo szybkie Sporty olimpijskie
117 Bury Dominik Narciarstwo klasyczne Sporty olimpijskie
118 Pilch Tomasz Narciarstwo klasyczne Sporty olimpijskie
119 Skinder Monika Narciarstwo klasyczne Sporty olimpijskie
120 Wąsek Paweł Narciarstwo klasyczne Sporty olimpijskie
121 Wolny Jakub Narciarstwo klasyczne Sporty olimpijskie
122 Gutkowski Łukasz Pięciobój nowoczesny Sporty olimpijskie
123 Ławrynowicz Daniel Pięciobój nowoczesny Sporty olimpijskie
124 Hallmann Weronika Pływanie Sporty olimpijskie
125 Juraszek Paweł Pływanie Sporty olimpijskie
126 Kałusowski Jan Pływanie Sporty olimpijskie
127 Kałużyński Antoni Pływanie Sporty olimpijskie
128 Kraska Jakub Pływanie Sporty olimpijskie
129 Książek Jakub Pływanie Sporty olimpijskie
130 Ostrowski Karol Pływanie Sporty olimpijskie
131 Piszczorowicz Bartosz Pływanie Sporty olimpijskie
132 Polańska Aleksandra Pływanie Sporty olimpijskie
133 Skierka Jakub Pływanie Sporty olimpijskie
134 Stokowski Kacper Pływanie Sporty olimpijskie
135 Świtkowski Jan Pływanie Sporty olimpijskie
136 Wągrowski Marcel Pływanie Sporty olimpijskie
137 Wojdak Wojciech Pływanie Sporty olimpijskie
138 Adamus Bartłomiej Podnoszenie ciężarów Sporty olimpijskie
139 Kaczmarczyk Kinga Podnoszenie ciężarów Sporty olimpijskie
140 Nowaczyk Michał Snowboard Sporty olimpijskie
141 Chmielewski Wojciech Sporty saneczkowe Sporty olimpijskie
142 Kowalewski Jakub Sporty saneczkowe Sporty olimpijskie
143 Komorowska Katarzyna Strzelectwo sportowe Sporty olimpijskie
144 Szutko Aleksandra Strzelectwo sportowe Sporty olimpijskie
145 Bem Maciej Szermierka Sporty olimpijskie
146 Bielec Maciej Szermierka Sporty olimpijskie
147 Chrzanowska Marika Szermierka Sporty olimpijskie
148 Chrzanowska Julia Szermierka Sporty olimpijskie
149 Długosz Martyna Szermierka Sporty olimpijskie
150 Falińska Julia Szermierka Sporty olimpijskie
151 Kolańczyk Wojciech Szermierka Sporty olimpijskie
152 Lubieniecki Wojciech Szermierka Sporty olimpijskie
153 Michalak Damian Szermierka Sporty olimpijskie
154 Rutz Barbara Szermierka Sporty olimpijskie
155 Rządkowski Andrzej Szermierka Sporty olimpijskie
156 Walczyk Julia Szermierka Sporty olimpijskie
157 Zamachowska Aleksandra Szermierka Sporty olimpijskie
158 Adamkiewicz Patrycja Taekwondo Sporty olimpijskie
159 Hołubowicz Karol Taekwondo Sporty olimpijskie
160 Kowalczuk Aleksandra Taekwondo Sporty olimpijskie
161 Posadzy Jakub Taekwondo Sporty olimpijskie
162 Wojtkowiak Adrian Taekwondo Sporty olimpijskie
163 Chwalińska Maja Tenis Sporty olimpijskie
164 Fręch Magdalena Tenis Sporty olimpijskie
165 Majchrzak Kamil Tenis Sporty olimpijskie
166 Świątek Iga Tenis Sporty olimpijskie
167 Badowski Marek Tenis stołowy Sporty olimpijskie
168 Bajor Natalia Tenis stołowy Sporty olimpijskie
169 Dyjas Jakub Tenis stołowy Sporty olimpijskie
170 Kulczycki Samuel Tenis stołowy Sporty olimpijskie
171 Wegrzyn Anna Tenis stołowy Sporty olimpijskie
172 Wegrzyn Katarzyna Tenis stołowy Sporty olimpijskie
173 Zatówka Patryk Tenis stołowy Sporty olimpijskie
174 Słupek Roksana Triathlon Sporty olimpijskie
175 Barański Fabian Wioślarstwo Sporty olimpijskie
176 Czaja Dominik Wioślarstwo Sporty olimpijskie
177 Domeradzki Jan Wioślarstwo Sporty olimpijskie
178 Glonek Dominik Wioślarstwo Sporty olimpijskie
179 Grzella Paulina Wioślarstwo Sporty olimpijskie
180 Kasparek Krzysztof Wioślarstwo Sporty olimpijskie
181 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna Wioślarstwo Sporty olimpijskie
182 Michałkiewicz Olga Wioślarstwo Sporty olimpijskie
183 Modrzyński Bartosz Wioślarstwo Sporty olimpijskie
184 Płomiński Piotr Wioślarstwo Sporty olimpijskie
185 Posyłajka Łukasz Wioślarstwo Sporty olimpijskie
186 Przekopski Patryk Wioślarstwo Sporty olimpijskie
187 Sobieraj Marcin Wioślarstwo Sporty olimpijskie
188 Sobieszek Monika Wioślarstwo Sporty olimpijskie
189 Świętek Mateusz Wioślarstwo Sporty olimpijskie
190 Węgrzycki-Szymczyk Natan Wioślarstwo Sporty olimpijskie
191 Wierzbowska Maria Wioślarstwo Sporty olimpijskie
192 Bernatek Mateusz Zapasy Sporty olimpijskie
193 Brylewski Jakub Zapasy Sporty olimpijskie
194 Chołuj Wiktoria Zapasy Sporty olimpijskie
195 Ciunek Ewelina Zapasy Sporty olimpijskie
196 Gil Patrycja Zapasy Sporty olimpijskie
197 Kościółek Kamil Zapasy Sporty olimpijskie
198 Kośla Beata Zapasy Sporty olimpijskie
199 Kurniczak Gerard Zapasy Sporty olimpijskie
200 Mądrowska Katarzyna Zapasy Sporty olimpijskie
201 Ołenczyn Patryk Zapasy Sporty olimpijskie
202 Pacurkowski Roman Zapasy Sporty olimpijskie
203 Strzałka Natalia Zapasy Sporty olimpijskie
204 Walerzak Agata Zapasy Sporty olimpijskie
205 Wólczyńska Aleksandra Zapasy Sporty olimpijskie
206 Gołębiowska Wiktoria Żeglarstwo Sporty olimpijskie
207 Kwaśna Magdalena Żeglarstwo Sporty olimpijskie
208 Łoboda Kinga Żeglarstwo Sporty olimpijskie
209 Melzacka Aleksandra Żeglarstwo Sporty olimpijskie
210 Paszek Kacper Żeglarstwo Sporty olimpijskie
211 Reiter Bartosz Żeglarstwo Sporty olimpijskie
212 Rodziewicz Jakub Żeglarstwo Sporty olimpijskie
213 Sulikowska Lidia Żeglarstwo Sporty olimpijskie
214 Bartusz Maria Badminton Sporty paraolimpijskie
215 Iskrzycki Damian Boccia Sporty paraolimpijskie
216 Moździerski Tomasz Kajakarstwo Sporty paraolimpijskie
217 Witkowski Mateusz Kolarstwo Sporty paraolimpijskie
218 Ciuksza Krzysztof Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
219 Czarnecki Łukasz Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
220 Derus Michał Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
221 Kibil Jagoda Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
222 Kossakowski Aleksander Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
223 Kotkowski Michał Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
224 Kucharczyk Karolina Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
225 Lepiato Maciej Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
226 Mamczarz Łukasz Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
227 Mazur Joanna Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
228 Nicpoń Jakub Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
229 Owczarek Mateusz Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
230 Piotrowska Marta Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
231 Stawicki Michał Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
232 Śliwińska Renata Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
233 Trener-Wierciak Anna Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
234 Wasilewski Krzysztof Lekka atletyka Sporty paraolimpijskie
235 Dudka Adam Łucznictwo Sporty paraolimpijskie
236 Sikorski Igor Narciarstwo alpejskie Sporty paraolimpijskie
237 Boruszewska Zuzanna Pływanie Sporty paraolimpijskie
238 Golus Michał Pływanie Sporty paraolimpijskie
239 Hrehorowicz Igor Pływanie Sporty paraolimpijskie
240 Jabłońska Oliwia Pływanie Sporty paraolimpijskie
241 Jastrzębski Adrian Pływanie Sporty paraolimpijskie
242 Ochtera Aleksandra Pływanie Sporty paraolimpijskie
243 Rzetelski Kamil Pływanie Sporty paraolimpijskie
244 Wojnarowska Patrycja Pływanie Sporty paraolimpijskie
245 Woźniak Paulina Pływanie Sporty paraolimpijskie
246 Szymański Sławomir Podnoszenie ciężarów Sporty paraolimpijskie
247 Pierzyński Kacper Strzelectwo sportowe Sporty paraolimpijskie
248 Fidrych Marta Szermierka Sporty paraolimpijskie
249 Całka Norbert Szermierka na wózkach Sporty paraolimpijskie
250 Jastrzębska Dajana Tenis stołowy Sporty paraolimpijskie