Zakład Chemii Analitycznej i Analiz Instrumentalnych

Adres: ul. Trylogii 2/16,
I piętro, pokój 116 i 130.
tel. 535 308 429, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Chemii Analitycznej i Analiz Instrumentalnych powstał w sierpniu 2017 roku. Zakład prowadzi wszechstronne badania w zakresie: analizy próbek biologicznych, analityki surowców, żywności oraz suplementów diety i odżywek, analityki toksykologicznej i kryminalistycznej, jak również selektywnych metod przygotowania próbek do analizy. Zagadnienia te związane są bezpośrednio z rozwojem takich dyscyplin naukowych, jak: analityka chemiczna, mikrobiologia, fizykochemia powierzchni, metabolomika i proteomika.

Kierownik:

dr hab. Ewa Kłodzińska, prof. nadzw IS-PIB, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Biegły Sądowy z Zakresu Badań Chemicznych przy SO w Warszawie

tel: 535308429

 

Skład osobowy:

mgr inż. Emilia Waraksa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działalność naukowa Zakładu jest bardzo różnorodna, a pracownicy są zaangażowani w interdyscyplinarne projekty naukowe wymagające współpracy z naukowcami z innych dziedzin i instytucji, w tym uczelni krajowych jak i zagranicznych. 

 

zespol

 

fot 

fot1