Kontakt

(22) 569 99 11

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (AZS)

email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (AT)

 

Kierownik:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zespół:

  • Przemysław Radkiewicz
  • Mateusz Cemka
  • Iryna Kryvenko
  • Artur Albinowski

 

Obszar działalności:

Do głównych obszarów działalności Zakładu Kształcenia i Doskonalenia Kadr należą:

  • Akademia Zarządzania Sportem (AZS) – zarzadzaniesportem.org
  • Akademia Trenerska (AT) – akademiatrenerska.pl

 

 

Dodatkowe informacje

Akademia Zarządzania Sportem i Akademia Trenerska są projektami finansowanymi ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Akademia Zarządzania Sportem skierowana jest do kadry zarządzającej polskich związków sportowych, zarówno w sportach olimpijskich jak i nie olimpijskich. Celem AZS jest kompleksowe podniesienie kompetencji z różnych obszarów, jak np. organizacji, zarządzania i marketingu, realizowanych w formie nowoczesnych i kreatywnych szkoleń i warsztatów. AZS wprowadza nową jakość w zarządzaniu sportem.

Akademia Trenerska ma na celu podnoszenie poziomu wiedzy, nabywanie nowych umiejętności oraz kształtowanie pożądanych w sektorze sportu postaw społecznych wśród trenerów i instruktorów. Programy szkoleniowe są tworzone we współpracy z ekspertami oraz przedstawicielami polskich związków sportowych. Szkolenia są dedykowane dyscyplinom olimpijskim i paralimpijskim. 

Projekty międzynarodowe prowadzone w zakładzie :

GE Force (genderequality.com) jest projektem międzynarodowym z grantów Erasmus+ Sport realizowanym w latach 2022 – 2024. Celem jest wsparcie organizacji sportowych w kontekście dążenia do zrównoważenia płci na stanowiskach kierowniczych.

Move4Fun (move4fun.org) jest projektem międzynarodowym z grantów Erasmus+ Sport realizowanym w latach 2022 – 2025. Celem projektu jest zwiększenie aktywności fizycznej wśród młodzieży w całej Europie poprzez innowacyjne, oparte na dowodach treści oferowane w formie aplikacji mobilnej.

DCMentor jest projektem międzynarodowym z grantów Erasmus+ Sport realizowanym w latach 2024 – 2026. Celem projektu jest przygotowanie i integracja rynku pracy poprzez ocenę i rozwój zawodników wyczynowo uprawiających sport zgodnie z wytycznymi UE.